Informacija

Sodininkų bendrija „Laimė“

Bendrijoje yra 233 sodų sklypai, iš jų 210 yra bendrijos nariai.

Bendrijos valdymo organas yra valdyba, jos narių skaičius yra 7(septyni).

Bendrijos valdyba:

Valdybos pirmininkas Artūras Čepurna

arturas cepurna

Valdybos nariai (nuo 2020-08-08):

Artūras Čepurna, Linas Janėnas, Anželika Drėgvienė, Rimantas Kuliešius, Norbertas Jadello, Janina Uksienė, Augustas Taralis.

Valdyba išrinkta bendrijos narių 2020 rugpjūčio 8d.

Bendrijos įstatai. (Patvirtinta 2005m. balandžio 2d.)

Bendrijos planas (paspaudus paveikslėlis padidėja)

Pirma dalis:

planas-1

Antra dalis:

planas-2

Trečia dalis:

planas-3

10 komentarų apie “Informacija

 1. Sveiki.
  Pereitais metais sausu asfaltu buvo užpilta dalis Babinių Sodų 28-osios gatvės.
  Šiuo metu daugelyje vietų šioje gatvėje yra atsiradusios duobės. Jas reikia užpilti asfaltu. Netaisant duobių netenka prasmės gatvių asfaltavimas – bereikalingos investicijos. Tada jau geriau gatves greideriuoti. Su praėjusia vasara! Laukiu komentaro!

  1. Ačiū už pastabas,
   perduosim spręsti ši klausimą naujai išrinktai valdybai.

 2. Sodų bendrijoje “Laimė” gyvename jau 10 metų (nu gal 12 m 🙂 ištisus metus, nors pokyčių ar pasikeitimų per tuos metus nematome jokių, t.y jokių patobulėjimų mūsų sodų bendrijoje. Na žinoma kuo galim didžiuotis, tai tuo kad iškilo daug naujų gražių namų, atsikraustė daug jaunų šeimų. Apsigyvenę šioje bendrijoje, turbūt dauguma tikisi asfalto bei apšvietimo greitu laiku, kaip kad ir mes prieš 10 metų tuo tikėjomės 
  Balsių gyvenvietės bendrijos nariai siekia būti išskirtiniais, žengti šiuolaikinėm inovacijom priešaky. Jau turim gražią šiuolaikinę mokyklą, greitu laiku duris pravers išskirtinis prekybos centras su išskirtine dviračių trasa. Taigi kodėl mes sodų bendrijos “Laimė” nariai nenorim tobulint savo gyvenimo kokybės ir džiaugtis geru privažiavimu iki savo namo?
  Kas liečia gyvenimo kokybę infrastruktūros klausimais, tai toks jausmas kad “sėdim” toje pačioje taburetėje.

  Taigi klausimai į kuriuos norėtųsi gaut atsakymus:

  1. Kada turėsim asfaltą? Dar net neužpildyta paraiška savivaldybėje !!! Savivaldybėje gauti tik keli skundai dėl kelio, daugiau nieko. Tai jeigu savivaldybė kompensuotų 50 % asfalto klojimo darbų, negi neatsirastų norinčių to padaryti, juolab dar renkami , be nario mokesčio ir tikslinio įnašo pinigai po 30 Eurų nariui.
  Kiek žinau asfalto dengimo darbai kainuoja 22-25 eurai/m2 jau su paruošimu, žinoma priklausomai kokios būklės yra esamas kelias. Taigi reikėtų kapitalinio remonto aprašo , susirast projektuotoją, jis susikontaktuoja su savivaldybe ir pirmyn. Juk galima tą daryti ne visur iš karto, o kad ir atkarpom. Žinoma gal yra ir kokių kitų išlygų apie kurias turėtų būt labiau pasidomėta, gal būt savivaldybė ir daugiau kompensuotų.

  2. Pernai buvo renkami parašai, jei neklystu (Tatjanos Kiškienės) kas prieš asfaltą kol nėra vandentiekio/ nuotekų.
  Kas padaryta, pasidomėta šiuo klausimu, ar paduota paraiška vandentiekiui/nuotekoms? Kokia samata (išlaidos) norint pasijungti prie miesto komunikacijų vienam nariui jeigu ir bus pratiesta trasa bendrijoje.
  Kaip suprantu tie kurie balsavo prieš asfaltą labai buvo už miesto komunikacijas. Įdomu kiek iš pasirašiusių prieš asfaltą, tikrai norėtų vestis miesto vandentiekį, nuotekas? Ar parašų iniciatorė (šiuo metu valdybos narė) pati vestųsi miesto vandentiekį, nuotekas?

  3. Apšvietimas gatvėje SB Laimė. Tai gal bent jau apšvietimo klausimu būtų galima pasidomėti intensyviau. Kol nėra asfalto gal apšvietimą pasidarytume gatvėse? Žinoma, tie nariai kurie gyvena vasarą jie šio klausimo net nesuprastų, o kam jo reikia, juk vasarą ilgai šviesu  Bet tie kurie gyvena ištisus metus, o ypač tie kurie turi šunis, ar šiaip mėgstantys pajudėti vakare, ar grįžtant po darbo žiemą, turbūt žino ką tai reiškia. Jau nekalbant apie saugumą.
  4. Šiaip pamastymui, pasvarstymui: Jei iš nario mokesčio surenkama apie 10 000 eurų per metus, o išleidžiama pirmininko, buhalterės darbo užmokesčiui 8264 eurų (jau su sodra). Tai 8264 eu : 12 mėn = 688 eu/mėn. Jei klystu su skaičiais galite mane taisyti, bet čia tik preliminarus paskaičiavimas. Juk už tokį atlyginimą reikėtų bent pusė darbo dienos kasdien padirbėti sodų bendrijos naudai. Tikrai esu už gerus atlyginimus, bet tie pinigai turėtų būt atidirbti. Ar neturėtų būt už tuos pinigus padaryta daugiau? Labiau reikėtų domėtis ką mes galėtume turėti, norint tobulėti, t.y mint daugiau valstybinių institucijų, savivaldybės, Eso, Vilniaus vandenų ir t.t slenksčius. Reikėtų daugiau konkretumo, aiškumo, daugiau skaičių norint priimt tam tikrą sprendimą.
  Juk svarbu būnant pirmininku, susiburt stiprią, entuziastingą, siekiančią naujovių komandą, išsikelt sau svarbius tikslus kitiems metams bei jų siekti.
  Svarbu atsižvelgti į narių pageidavimus, pretenzijas (manau dėl kelio bei apšvietimo jų daugiausia), gal ne būtinai jos turi būt raštiškos, užtektų bendravimo žodžiu) ir spręsti šias problemas.
  5. Susirinkimo metu jau turėtų būt konkretūs paskaičiavimai naujiems projektams, išlaidos, pajamos, samatos, kad galėtume susirinkimo metu kalbėt faktais o ne nuogirdom kas kur ir labai daug kainuoja. Gal labiau kalba apie tą patį asfaltą, komunikacijas bei apšvietimą. Gal todėl nelabai kas nori eiti į susirinkimą???
  Neįvykusiame susirinkime manau turėtų būt taip pat diskutuojama, kalbama dėl bendrijos gerovės, iš tų susirinbkusių ir visai nesvarbu kad nesusirinko pusė bendrijos narių dėl prabalsavimo eilinių klausimų kurie eina metų iš metus. Gal laikas pokyčiams !!!

  6. Kas liečia viešąjį transportą, šioj vietoj irgi galėtume stotelės prašyt arčiau savo sodų bendrijos. Bet turbūt ir šiuo klausimu pirmininkui, valdybos nariams, bei daugumai narių šis klausimas neaktualus. Balsių bendruomenės nariai neabejingi ir kokiu laiku važiuoja autobusai, rašo prašymus, pageidavimus.
  7. Dėl nario mokesčio mokėjimo: argi sunku el.paštu atsiųst priminimą dėl nario mokesčio apmokėjimo. Nes kol kas tik gaunam pranešimą jau su vėlavimu apmokėti nario mokestį. O tai yra 2eurai/arą daugiau.
  Jau bendrai sudėjus ką mokame už bendrijos nario mekestį (už 2017 metus su tiksliniu mokesčiu(30 eurų) už 6 arų sklypą gaunasi 83 eurai , kadangi nesumokėjome iki berods 07 men, bei dar plius mokestis valstybei) Taigi taip išeina kad mokame daugiau nei už valstybinį žemės mokestį kurie gyvena valakampiuose, jau nelyginu su balsių gyvenviete, nes ten praktiškai mažiau gaunasi už 10 arų sklypą sumokama. LOGIKA ???? O gyvenimo kokybė??? Ta pati????

  Tikrai nieko prieš neturiu dabartinį pirmininką, bei valdybą bet manau bet kokios žinios, domėjimasis ką galima padaryt geriau nei iki šiol turėjom, manau nepamaišytų.

  Jei kažkur klydau dėl tikslių skaičių, manau bus tinkama proga pradėt viešas diskusijas.

  Tikiuosi sulaukt iš bendrijos komentarų.

  1. Sveiki.
   Gaila, kad valdyba nereaguoja į labai argumentuotus Alinos pasiūlymus ir prasmingos veiklos nevykdo. Jokių valdybos posėdžių, jokių protokolų. Suorganizuota talka yra veiklos imitacija, primenanti tarybinius laikus (kas dar prisimena).
   Nesugebama net duobių išlyginti Balsių Bulvikių gatvės susikirtime.

 3. Siūlau šiuos internetinio puslapio pakeitimus:

  – komentrai turėtų būti pateikiami tik viename iš puslapio skyrių – siūlau „Informacija“.

  – naujausi komentarai turi būti pateikiami viršuje, o seniausi – apačioje.

 4. Man taip pat idomu ar apskritai musu bendrijoje vyksta kokia tai diskusija, kad pajudetu vandentiekio ir kanalizacijos ivedimo reikalai. „Vilniaus vandenys“ vel skelbia paraisku priemima iki s.m. vasario pradzios.
  Gal p. Darius gavo atsakyma i klausima 2019 metais?

 5. SB Laime valdybos pirmininkui Artūrui Čepurnai

  Sveiki,

  2022.07.29 informavau Jus telefonu, kad mano kaimynas Jonas Žala (sklypo numeris 31) Pilnaties gatvės pabaigoje ties mirško riboje augančia pušimi įvarė žymą, kuri matosi pridėtoje nuotraukoje. Pagal man priklausančio sodo sklypo (sklypo numeris 32, adresas: Pilnaties g. 44) registro pažymėjimą įvažiavimas į man priklausantį sklypą driekiasi išilgai miško ribos. Įvažiavimo plotis 4.79 metrų nuo miško ribos.

  Norėčiau, kad Jūs pasidomėttumėte, kokią žymą mano kaimynas Jonas Žala (sklypo numeris 31) ir kokiu teisiniu pagrindu.

  SB Laimės bendrijos ribos ir nurodytai bendrijai priklausančių sklypų ribos patalpintos ir SB Laimė interneto svetainėje patalpintose schemose.

  Gintautas Pošiūnas

Parašykite komentarą

El. pašto adresas nebus skelbiamas. Būtini laukeliai pažymėti *

Brukalų kiekiui sumažinti šis tinklalapis naudoja Akismet. Sužinokite, kaip apdorojami Jūsų komentarų duomenys.